23/05/2013
EIA WSIP May 19 Final Draft Cleared for Public Consultations.
23/05/2013
Raporti Final i Workshopit me Pronaret_Janar2013.
23/05/2013
Final Analytical Report_clearENG_January2013.
HOME » Publikime 
MASTERPLANI UK
kliko.. ...  Me shume
KĖRKESĖ PĖR SHPREHJE INTERESI,SHĖRBIME KONSULENCE– PĖRZGJEDHJA E INDIVIDĖVE
kliko ketu,, ...  Me shume
PLAN VEPRIMI I SHKURTUAR PĖR SHPRONĖSIM
kliko ketu, ...  Me shume
ABBREVIATED RESETTLEMENT ACTION PLAN (RAP)
kliko ketu,, ...  Me shume
Mbi publikimin e Fushates se Komunikimit te Programit te Praktikave te Punes
kliko ketu ...  Me shume
REALIZIMI I PROKURIMEVE PER VITIN 2017
  ...  Me shume
Njoftim i Projektit tė investimeve nė sektorin e ujit Durrės
kliko ketu.. ...  Me shume
Selection of a Field Engineer
Kliko ketu.. ...  Me shume
Pėrzgjedhja e njė Konsulenti Individual pėr pozicionin e Specialistit Social-Mjedisor
kliko ketu.. ...  Me shume

Drejtoria e Përgjithshme e Ujësjellës Kanalizime
Adresa: Rr: "Sami Frashëri", Nr.4
Tiranë, Shqipëri
Tel & Fax +355 4 2256091

Kėshilli i Ministrave
Ministria e Transportit dhe Infrastrukturės