23/05/2013
EIA WSIP May 19 Final Draft Cleared for Public Consultations.
23/05/2013
Raporti Final i Workshopit me Pronaret_Janar2013.
23/05/2013
Final Analytical Report_clearENG_January2013.
HOME » Aktivitete 
Takim pune nė qytetin e Vlorės
Drejtori I Drejtorisė sė Pėrgjithshėm Ujėsjellės Kanalizime Z. Ardian Alushi nė datė 24.02.2016 zhvilloi njė takim pune nė qytetin e Vlorės, ku... ...  Me shume
Takim pune nė qytetin e Kukėsit
Drejtori I Drejtorisė sė Pėrgjithshme Ujėsjellės Kanalizime, Z. Ardian Alushi nė datėn 05.02.2016 zhvilloi njė takim pune nė qytetin e Kuksit, rreth... ...  Me shume

Drejtoria e Përgjithshme e Ujësjellës Kanalizime
Adresa: Rr: "Sami Frashëri", Nr.4
Tiranë, Shqipëri
Tel & Fax +355 4 2256091

Kėshilli i Ministrave
Ministria e Transportit dhe Infrastrukturės