23/05/2013
EIA WSIP May 19 Final Draft Cleared for Public Consultations.
23/05/2013
Raporti Final i Workshopit me Pronaret_Janar2013.
23/05/2013
Final Analytical Report_clearENG_January2013.
HOME » Aktivitete  » Programi Kombetar te Praktikave te Punes 
Programi Kombėtare te Praktikave tė Punės nė Administratėn Shteterore

Tė  nderuar ,

Ju informojmė se, shpallet thirrja e tretė e Programit Kombėtar tė Praktikave tė Punės nė  Administratėn Shtetėrore dhe Institucionet  e tjera Publike. Nė kėtė program ftohen tė aplikojnė tė rinj profesioniste nga mosha 21 deri 26 vjec, nga Shqipėria dhe Diaspora, tė cilėt kanė mbaruar minimalisht ciklin e parė tė studimeve  bachelor.

 

   kliko..http://praktika.sociale.gov.al


Drejtoria e Përgjithshme e Ujësjellës Kanalizime
Adresa: Rr: "Sami Frashëri", Nr.4
Tiranë, Shqipëri
Tel & Fax +355 4 2256091

Kėshilli i Ministrave
Ministria e Transportit dhe Infrastrukturės